Наші партнери

Профігаз

Лідер на ринку

AC SA є провідним в Польщі і важливим виробником в світі автомобільних газобалонних систем бренду STAG. На польському автомобільному ринку AC SA працює вже більше 27 років, в компанії працює більше 500 чоловік і в даний час вона є найбільшою компанією в сегменті газових установок в країні. За підрахунками компанії, AC SA має частку на польському ринку більш ніж 50%.

Пропозиція продукту AC SA доступна у більш ніж 40 країнах по всьому світу. У 2011 році продажі іноземним клієнтам доводилося 63% від загального доходу компанії AC SA. Основні іноземні покупці AC SA є між іншими Німеччина, Україна, Туреччина і Таїланд.

Компанія пропонує портфель безпечних рішень, для потреб клієнта і навколишнього середовища. Політика компанії зосереджена на меті, яка полягає в наступному: задоволення клієнта, з наданням інноваційних продуктів найвищої якості.

МІСІЯ

Постійне удосконалення для задоволення очікувань клієнтів і світового ринку в сучасних системах, що використовують альтернативні джерела енергії.

ВІЗІЯ

Провідний постачальник комплексних систем живлення альтернативними джерелами енергії на світовому ринку.

Сфера діяльності

AC SA пропонує більше 200 найменувань продуктів для ГБО. Флагман комерційної пропозиції ряду продуктів під торговою маркою STAG, ймовірно, найвідоміший і купований бренд електронних компонентів для LPG на ринку. Багато з рішень, які використовуються в пропозиції бренду були і є піонером ринку в глобальному масштабі.
Ключовий бізнес-сегмент AC SA установки ГБО, але пропозиція компанії також включає в себе частини і компоненти, що використовуються в автомобільній промисловості. Структура продажів окремих елементів комерційної пропозиції компанії виглядає наступним чином:
AUTOGAZ - продукти для систем автомобільного газобалонного обладнання.
Джгути проводів для автомобільної промисловості - в основному використовується в наборах для буксирних гаків;
Auto Parts - AC SA пропонує своїм підрядникам також багатий набір компонентів і автомобільних аксесуарів власного виробництва, а також відомих виробників.


Landi Renzo

Історія компанії

Landi Renzo SpA сьогодні є світовим лідером, з часткою ринку міжнародних до приблизно 30%, в секторі компонентів і альтернативних автомобільних паливних систем для зрідженого нафтового газу та стисненого природного газу для транспортних засобів.

Історія починається в 1954 році в Реджо-Емілія, де Ренцо Ланді разом з дружиною Giovannina Domenichini, заснованої Officine Meccaniche Renzo Landi, єдиний виробник специфічних змішувачів для всіх типів транспортних засобів.

Зовнішні продажу швидко росли на всій території країни, а в період між 1963 і 1964 роками, записуючи перший експорт в Японії, Франції, Бельгії та Голландії.

Незабаром вони відкривають можливості на східних ринках Європи, Індії та Південній Америці.

Ренцо Ланді передчасно помер в 1977 р Компанія продовжує свою діяльність, керовану його дружина і син, Стефано, який в 1987 році він став генеральним директором компанії, яка бере свою назву від С.п.А.

Landi Renzo стала промислова група в 1993 році передбачається, що над Ланді Srl і Eurogas Holding BV, голландської компанії, яка працює в цьому секторі. Народився в 1999 році польський філія Групи, Landi Renzo Polska S.p.Z.o.o. а в наступному році компанія придбала Med С.п.А. Реджо-Емілія.

У 2001 році він продав 70% акцій Eurogas Holding BV компанії набувається і компанія Eurogas Utrecht BV дочірньою компанією Landi International BV

Процес інтернаціоналізації триває в 2003 році з відкриттям дочірньої компанії в Бразилії, в 2005 році в Китаї і 2006 в Пакистані, коли мова йде про LANDIRENZO Корпоративний університет, центр ідей і заходів з розвитку людських ресурсів в Ланді Group, культурницької діяльності стійкої мобільності.

У 2007 році відкриття Landi Renzo Pars в Тегерані (Іран).

Система Landi Renzo якості, вже ISO 9001 з 1995 і ISO / TS 16949 з 2001 року, це автомобільний сектор, в листопаді 2006 року поширюється на мережевих процесів і процедур ISO 9001 італійських, з метою забезпечення стандартів якість вже прийнятих компанією.

На 26 червня 2007 Ланді Ренцо С.п.А. дебютує в сегменті Star Пьяцца Аффарі. Важливим кроком, з якими компанія має інтенсивний надати нового імпульсу її зростанню. У той же час лістинг є гарантією прозорості і дозволяє підвищити репутацію на ринках Landi Renzo Group і відносини з клієнтами і постачальниками верхнього рівня.

Намір полягає в тому, щоб прискорити процес розробки в секторі, що альтернативної енергетики, яка вимагає великих інвестицій в наукові дослідження, які, таким чином, стає основним драйвером зростання.

У жовтні 2008 року, створення дочірньої компанії в Ірані, і в тому ж році відбувається придбання третього міжнародного гравця, Lovato Gas.

Протягом останніх двох років на придбання A.E.B. Технології та американська Baytech, на додаток до відкриття додаткових дочірніх компаній в Румунії, Венесуелі, Аргентині, Індії та Сполучених Штатах.

У липні 2012 року він приєднався до SAFE С.п.А. Group, служить для розширення свого продуктового портфеля з ноу-хау для виробництва заправок метану, значною конкурентною фактором.

І, нарешті, в березні 2013 року, він був куплений 70% EMMEGAS SRL яка виробляє компоненти та системи живлення на СНД і СПГ для автомобілів з глобальними операціями і продуктів для задоволення особливих потреб в таких важливих ринках Азії і Америки.

19 вересня 2014 року Landi Renzo відзначає 60 років з дня заснування з подією "Перевага Inside", який також працює на Нобелівську премію миру У. Кларк. Одночасно з цим він також відкриває новий технічний центр, технологічний центр 15500 м2, прилеглих до штаб-квартирі.

Landi Renzo Group знаходиться на передньому краї екологічної мобільності, засновуючи своє подальше зростання інтернаціоналізації, інновацій та освіти, три основних компоненти, які дозволили нам рости в здорової і гармонійно, постійно ставить нові виклики.