Газ на дизельне авто місто Львів

Встановлення газу на дизель Львів.

Дизельний двигун-названий на честь свого винахідника Рудольфа Дізеля.

У 1892 році Дізель отримав перший патент.До роботи приступив на заводі в Аугсбурзі.Перші спроби були не дуже вдалі.

Двигун працював на вугільному пилу.В нього не було системи охолодження стінок за допомогою води.

Другий двигун пропрацював добре без навантажень.В якості палива було використано-гас.Після багатьох вдосконалень Рудольфа прототип двигуна був виставлений на виставці в Мюнхені в 1898-році.

В дизельному моторі використовувалося повітря стиснене для подачі та розпилення палива.

Дизельні автомобілі на газу.

При встановленні гбо на автомобіль дизельний ми отримаємо від 30%-до 50% заміщення палива.Тобто автомобіль після встановлення гбо на дизель проїхавши 100-км раніше витрачав 10 літрів дизпалива-то тепер витратить 5-літрів солярки та 5 газу.

Також додатковим плюсом вважається зменшення викидів в атмосферу тяжких металів.Установка газу на дизель береже довкілля.А це екологія.

Збільшення динаміки руху.Збільшується ККД та потужність двигуна.Вважається що робота на газу збільшує моторесурс двигуна.

Також встановлювати гбо на автомобіль у місті Львові в першу чергу вигідно на грузові автомобілі.Дизельне авто з установкою газу приносить економію при витратах на паливо.

Останнім часом встановлення гбо на дизельне авто у Львові набирає обертів внаслідок удосконалення своїх газодизельних систем нашими східними сусідами.Завдяки цьому ціна встановлення газу на дизель невпинно знижується що в свою чергу тішить пересічного споживача.

При встановленні гбо на дизельний автомобіль слід звернути увагу на вибір газового устаткування.Розглянути особливості встановлення гбо на дизель.Ціну встановлення на дизель у Львові.

У місті Львові популярними у автовласників дизельних автомобілів відомі італійські та польські виробники установок газобалонного обладнання.

Серед них перші місця займають такі фірми як STAG.LANDI RENZO.ELPIGAZ.

Вся продукція установки газобалонного обладнання на дизельні автомобілі сертифікована.Також заводи виробники надають гарантію на своє обладнання та після гарантійну консультацію.

Встановлення гбо на дизельний автомобіль у Львові та всій Західній Україні за допомогою професійних фахівців надасть вам впевненість на дорогах при їзді на газу та можливість відчути економію і правильність свого вибору.Довіряйте професіоналам, і вони не підведуть!!!