Встановлення варіатора на авто у Львові


Варіатор кута запалювання для автомобілів які їздять на газу.

Варіатор кута випередження запалювання-українською-скорочено- ВКВЗ.

Вариатор угла опережения зажигания- російською-ВУОЗ.

Перш за все із назви випливає що це пристрій з допомогою якого можна зробити так що в автомобілі буде при їзді раннє запалювання суміші.


Нумо розгляньмо для чого це потрібно.

По перше-Для роботи двигуна на бензині завод виробник автомобіля розробив систему запалювання суміші яка повністю забезпечує всі вимоги до запалення суміші бензину.

Але для роботи автомобіля на газу потрібна більш чітка іскра для того щоб запалити суміш газу в двигуні.

І тут нам на допомогу приходить варіатор.

Варіатор в гбо встановлюють на автомобіль власне для того щоб за його допомоги при їзді на газі в двигуні було ранішнє запалення.

Таке запалення забезпечить чітке та повне згорання паливної суміші газу.

Є велика кількість виробників варіаторів.Всі вони працюють приблизно за одною схемою.


У Львові популярністю користуються такі варіатори для гбо:

Фірма виробник МІКРОЛУЧ.

Фірма виробник STAG.


Установка варіатора у Львові проходить приблизно за такою схемою. Спочатку визначаєм який на автомобілі встановлений заводом виробником тип датчика колінвала?. Переважно іх є двох типів індуктивний або датчик хола. Тоді вибираєм відповідний варіатор для встановлення на даний автомобіль. В багатьох виробниках варіатора гбо.вже є таблиці в яких просто шукаєм авто яке нас цікавить і дивимся на підказку яки тип варіатора на автомобіль нам потрібний.Вибираєм і встановлюєм варіатор у Львові. Ціна варіатора на автомобіль різна в залежності від виробника.Вартість в діапазоні приблизно від 800 гр-до 3000 гр. Встановлення варіатора на авто у Львові ціна приблизно 500 гр.
За допомогою установки варіатора можна зекономити до 3% палива, або збільшити на 3% потужність.Встановлення варіатора на автомобіль займає приблизно 4-5 годин.Після встановлення програмуєм і все.автомобіль готовий.
Також треба зауважити що є багато противників встановлення варіторів гбо на автомобіль. Їхнім аргументом являється те що не завжди власники відчувають економію при установці варіатора на авто.Також додаткові витрати при встановленні варіатора.Ціна варіатора теж немала. На наше переконання встановлювати варіатор у Львові потрібно.При правильному підборі й фаховому встановленню варіатор принесе користь і економію в їзді на автомобілі.